بر فراز موتورهای جستجو

seo banner - سئو

سئو سایت - بهینه سازی سایت توسط تیم متخصص رایادیجیتال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. 

seo icon new1 1 - سئو

افزایش سرعت سایت

seo icon new1 2 - سئو

آنالیز وب سایت

seo icon new1 3 - سئو

سئوی داخلی

seo icon new1 4 - سئو

بک لینک های قدرتمند

seo growth img - سئو

درگیر شدن در همکاری پربار برای یک نتیجه موفقیت آمیز

در حال حاضر بیش از 90 درصد از کاربران اینترنت برای یافتن خدمات یا محصولات مورد نیاز خود از موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و … استفاده می کنند. سئو سایت میتواند شما را به نتایج برتر موتورهای جستجو رسانده و باعث افزایش تعداد بازدید و افزایش میزان فروش و سود شما بشود. عصر رایانه دارای نیروی کاملا متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می باشد. شما چه یک استارت آپ کوچک بوده و به دنبال رشد کسب و کار خود باشید و چه یک شرکت بزرگ بوده و به دنبال بهبود شرایط فعلی تان در دنیای مجازی باشید، خدمات سئوی سایت ما میتواند جهت دستیابی کسب و کار شما به اهداف تجاری خود و افزایش فروش کمک شایانی نماید. ما با استفاده از بهترین و به روز ترین تکنیکها، جایگاه پایداری را در نتایج برتر موتورهای جستجو به شما پیشنهاد می کنیم. بهینه سازی وب سایت موضوع بسیار حساسی میباشد و در صورتیکه اصولی و با تکنیک های White Hat صورت نگیرد نه تنها باعث افزایش رتبه سایت شما نشده بلکه پس از چند ماه رنکینگ سایت شما را کاملا از بین برده و نهایتا میتواند باعث حذف کامل سایت شما از نتایج موتورهای جستجو شود. تکنیکهای سئو سایت که توسط ما اجرا میشود بر اساس آخرین و به روزترین روش های بهینه سازی در دنیا بوده، بطوریکه حتی اگر در آینده تغییرات اساسی در الگوریتم موتورهای جستجو بوجود آید جایگاه شما همچنان پایدار خواهد ماند.

مشاوره رایگان می خواهید؟

یک ساعت مشاوره رایگان دریافت کنید

seo traffic img - سئو

استراتژی بهینه سازی و سئو سایت توسط رایادیجیتال

در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی، شرکتها میتوانند استراتژی های متفاوتی داشته باشند. برخی ها با روشهای نادرست که اصطلاحا Black Hat خوانده میشود بصورت سریع و در مدت زمان کوتاهی سایت شما را کمی در نتایج جستجو بالا می آورند ولی ایراد این روشهای نادرست پس از چند ماه زمانیکه کلا از نتایج جستجو حذف شدند مشخص میشود. موتور جستجوگر گوگل امروزه دارای هوش مصنوعی بوده و به راحتی سایتهایی که توسط روشهای نادرست سئو شده باشند را شناسایی کرده و تنبیه می کند که اصطلاحا به آن گوگل پنالتی می گویند. ما در شرکت عصر رایانه ابتدا به آنالیز کلی قالب و سیستم مدیریت محتوا پرداخته و سپس با درک کامل اهداف بازایابی شما توسط ابزارهای مختلف کلمات کلیدی مناسب برای سایت شما را شناسایی می کنیم. سپس این کلمات کلیدی در بخشهای خاصی از صفحات مانند متا تگها و … قرار گرفته میشود. محتوای صفحات از نظر دانسیته کلمات مورد بررسی قرار گرفته و محتوا بهینه می شود. سپس کلیه خدمات بهینه سازی برای قالب سایت شما که میتواند سیستم وردپرس ، جوملا و یا هر سیستم مدیریت محتوای دیگری باشد صورت میگیرد. افرایش سرعت بارگذاری سایت یکی دیگر از اقداماتی است که در این زمینه انجام میشود. معمولا با استفاده از روشهای خاص افزایش سرعت سایت، زمان لود شدن سایت شما میتواند تا 5 برابر افزایش یابد که تاثیر مثبت به سزایی در بهینه سازی و سئو سایت خواهد داشت. در مرحله بعد تمامی تصاویر استفاده شده در سایت بهینه میشود. سپس ما به لینک سازی داخلی می پردازیم و تکنیک لینک بیلدینگ داخلی بین صفحات داخل سایت را با روشهای خاص خودمان انجام میدهیم. کلیه مراحلی که بصورت لیست وار اشاره شد بعنوان بخش خدمات سئو داخلی می باشد. پس از تکمیل سئوی داخلی نوبت به سئوی خارجی رسیده که بحث مهم لینک بیلدینگ خارجی است. در روش لینک بیلدینگ ما با استفاده از تکنیکهای بسیار خاص و به روز دنیا اقدام به لینک سازی برای سایت شما می کنیم. تعداد لینکها با توجه به کیفیت آنها و نوع لینک دهی توسط متخصصان ما تشخیص داده شده و اجرا میشود. عملیات لینک بیلدینگ در طول مدت زمان 1 تا 3 ماه انجام میگیرد که کاملا طبیعی و نرمال باشد. بهینه سازی و سئو سایت فرایندی زمان بر است و بدین شکل نیست که گوگل در عرض مثلا چند روز سریعا سایت شما را در نتایج جستجو بالا بیاورد. مشاهده نتیجه خدمات سئو سایت و بهینه سازی معمولا بین 4 تا 6 ماه زمان نیاز دارد . کلیه سایتهایی که توسط تیم بهینه سازی وبسایت شرکت عصر رایانه انجام میگیرد پس از مد زمان معین 100% با افزایش رتبه و بازدید مواجه میشوند.

seo better experience img1 - سئو
X