طراحی وب

webdesign banner 1 - طراحی وب سایت
web design ipad demo - طراحی وب سایت

وبسایت شما میتواند کسب و کار شما را متحول کند!

داشتن وب سایت در عصر امروز یکی از روش های بسیار مناسب درآمد زایی می باشد. به کمک یک وب سایت می توان عملیاتی نظیر خرید ، فروش یا تبادل محصولات ، خدمات و اطلاعات را در بستر اینترنت انجام داد. وب سایت می تواند برای هر شرکت یا موسسه ، یک مزیت رقابتی به شمار بیاید و محصول و خدمات آن ها را در سرتاسر جهان به عرضه بگذارد.

این مسئله باعث گستردگی پهنه خدمت رسانی شرکت یا موسسه شده و افزایش تعداد مشتریان را به همراه دارد. همچنین انواع دیگری از سایت ها نظیر وب سایت های خبری و آموزشی نیز با برخورداری از تعداد زیاد کاربران ، می توانند گام های بلندی در زمینه تجارت الکترونیک بردارند و به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنند.

با سفارش طراحی وب سایت خود به مجموعه رایا دیجیتال ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

icon blog - طراحی وب سایت

طراحی سایت بر اساس سفارش

تیم رایا دیجیتال با در اختیار داشتن طراحان رابط کاربری یا اصطلاحا UI بسیار مجرب و توسعه دهندگان حرفه ای و متعهد ، سفارش های طراحی وب سایت را مطابق با سلیقه مشتریان انجام می دهد.

Seo - طراحی وب سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین عوامل رشد وب سایت و افزایش جایگاه آن در میان موتورهای جستجو از جمله گوگل می باشد که تیم کلیک اول این کار را به بهترین شکل در پروژه شما انجام می دهد.

icon web marketing - طراحی وب سایت

پشتیبانی 24 ساعته

واحد پشتیبانی رایا دیجیتال، پشتیبانی 24 ساعته را در 7 روز هفته برای سفارش دهندگان عزیز به ارمغان می آورد تا با خیالی آسوده به فکر پیشرفت و ارتقا سایت خود باشید.

icon chart - طراحی وب سایت

سرعت و امنیت بالا

سرعت بالای یک سایت از مهم ترین عوامل افزایش کاربر و رشد آن سایت به شمار می رود. همچنین امنیت بالا نیز به بقای سایت و اعتماد کاربران کمک کرده و از نفوذ افراد بیگانه جلوگیری می کند. تیم طراحی سایت رایا دیجیتال این عوامل مهم را به بهترین شکل در پروژه ها رعایت می کند.

Web Design - طراحی وب سایت

ظاهر جذاب و واکنش گرا

مجموعه رایا دیجیتال طراحی سایت کاملا واکنش گرا و سازگار با تمامی دستگاه ها را در هر پروژه بصورت تضمینی انجام می دهد و بدین وسیله سایت شما در تمامی پلت فرم ها نظیر موبایل ، تبلت و لپ تاپ کاملا درست و زیبا نمایش داده می شود.

icon laptop gear - طراحی وب سایت

پنل مدیریتی اختصاصی

پنل مدیریتی از قسمت های بسیار مهم یک وب سایت بوده که به وسیله آن می توانید مدیریت تمامی قسمت های وب سایت خود را انجام دهید. تیم رایا دیجیتال با طراحی یه پنل مدیریتی بسیار زیبا ، این امر را به کاری لذت بخش و آسان برای شما تبدیل نموده است.

X